Działalność firmy

 

Firma POSTAL STEEL GROUP jest liderem swojej branży w Europie. Działając od 1992 roku nieustannie dynamicznie się rozwija. Szczelnie znana jako producent i bezpośredni importer stalowych elementów kutych, akcesoriów do bram, ogrodzeń i balustrad. Jest również dostawcą produktów ze stali nierdzewnej INOX do poręczy i balustrad oraz materiałów eksploatacyjnych PSG, m. in. drutu spawalniczego, tarcz do cięcia i szlifowania stali, automatyki do bram oraz elektronarzędzi.

Firma zatrudnia ponad 100 osób. Posiadając swoje przedstawicielstwo w Polsce i Czechach, zaopatruje firmy wykonawcze i handlowe na terenie całej Europy. Magazyn centralny, dysponujący kilkoma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, znajduje się w Tarnowie Podgórnym, 10 kilometrów od największego na zachodzie Polski miasta Poznań. Jej zakład produkcyjny zlokalizowany jest kilka kilometrów od Magazynu Centralnego, w miejscowości Przeźmierowo. Własna flota transportowa umożliwia jej szybkie dostarczenie towaru bezpośrednio do Klienta.

Corocznie firma obecna jest na wielu międzynarodowych imprezach targowych takich jak Eisenwarenmesse w Kolonii (Niemcy), IHM w Monachium (Niemcy), MADE EXPO w Mediolanie (Włochy), SEEBE w Belgradzie (Serbia), Construct Expo w Bukareszcie (Rumunia), PLOVDIV w Plowdiw (Bułgaria), IBF w Brnie (Czechy), CONECO w Bratysławie (Słowacja), InterBud Expo w Kijowie (Ukraina), BUDMA w Poznaniu (Polska), w trakcie których Klienci mogą bliżej zapoznać się z oferowanymi przez nią produktami.

POSTAL posiada w stałej sprzedaży ponad 18 000 artykułów, stale wzbogacając asortyment oferowanych towarów. Jest dystrybutorem systemów automatyki wiodących firm europejskich: NICE, FAAC, CAME, BENINCA, BFT. Nasze tarcze do cięcia i szlifowania STAR FLEX, drut spawalniczy Platinium oraz STAR WIRE cieszą się dużym zaufaniem i popularnością wśród naszych klientów

POSTAL regularnie podnosi jakość obsługi, oferując swoje produkty w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Przejdź do strony: Materiały do pobrania
Przejdź do strony: Kariera
Przejdź do strony: Grupa POSTAL